Labnikker Kft. – Pipettaszerviz és kalibrálás  •  Labnikker Ltd. – Pipette repair and calibration

New York Tánciskola
Versenytánc Hírek
 

Hamarosan!

Tavaszi Tánctanfolyamaink

 

Szeretettel várunk Téged és barátaidat is a tavasszal induló tánctanfolyamainkra.

 

Idén is a Társastáncé, Zumbáé® és a Salsáé lesz a főszerep, de természetesen nem marad el a Boogie-Woogie és Rock & Roll tanfolyam sem. A felnőtt korcsoportok mellett seniorok számára is több szinten indulnak a tánccsoportok.

A Tánc világa




Táncok története
Blackpool, a tánc Mekkája
Fellépések
Versenytánc hírek
Versenytánc információk
Versenytáncosaink
Versenynaptár
TÁNCPARTNER
Néhány jótanács kezdő és haladó táncosoknak táncpartner kereséssel
kapcsolatban!

MÁR FOTÓVAL IS!

Kezdő és haladó szint feletti táncosok a táncpartner kereső program segítségét vehetik igénybe.
 
Országos Versenytánc Hírek
A címoldalra Összes versenytánc hír

Kelet-Magyarországi Területi Bajnokság - forgatókönyv
2012-03-02 18:50
2012. március 3-4-én rendezik meg a Kelet-Magyarországi Területi Bajnokságot, amelynek elkészült a forgatókönyve...

Időpont: 2012. március 3-4.

Helyszín: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja - Baja, Duna u. 33.


2012. március 3. szombat, 10 óra

I. Blokk
10.00 Bevonulás
10.10 Gyerek II.Jjunior I. Hobby Standard Előtánc
10.15 Junior II.-Ifjúsági Hobby Standard Előtánc
10.20 Felnőtt-Senior Standard Előtánc
10.25 Gyerek II. Hobby Standard DÖNTŐ
10.35 Junior I. Hobby Standard DÖNTŐ
10.45 Junior II. Hobby Standard DÖNTŐ
10.55 Ifjúsági Hobby Standard DÖNTŐ
11.05 Felnőtt-Senior Hobby Standard DÖNTŐ
11.15 Gyerek II.-Junior I. Hobby Latin Előtánc
11.20 Junior I.-II. Hobby Latin Előtánc
11.25 Ifjúsági Hobby Latin Előtánc
11.30 Felnőtt-Senior Hobby Latin Előtánc
11.35 Gyerek II. Hobby Latin DÖNTŐ
11.45 Junior I. Hobby Latin DÖNTŐ
11.55 Junior II. Hobby Latin DÖNTŐ
12.00 Ifjúsági Hobby Latin DÖNTŐ
12.05 Felnőtt-Senior Hobby Latin DÖNTŐ
12.15 Eredményhirdetés

12.35 Parkettpróba
13.00 Bevonulás

II. Blokk
13.00 Bevonulás
13.20 Gyerek II. D Standard Előtánc
13.25 Junior II. D Standard Elődöntő (2 kör, 19 pár)
13.45 Junior I. Standard Elődöntő (1 kör, 10 pár)
13.55 Gyerek II. D Standard DÖNTŐ
14.05 Junior II. D Standard Középdöntő
14.15 Junior I. D Standard DÖNTŐ
14.25 Junior II. D Standard DÖNTŐ
14.35 Gyerek II. D Latin Előtánc
14.40 Junior II. D Latin Elődöntő (2 kör, 15 pár)
15.00 Junior I. D Latin Elődöntő (1 kör, 11 pár)
15.10 Gyerek II. D Latin DÖNTŐ
15.20 Junior II. D Latin Középdöntő
15.30 Junior I. D Latin DÖNTŐ
15.40 Junior II. D Latin DÖNTŐ
15.50 Eredményhirdetés

16.10 Parkettpróba
16.30 Bevonulás

III. Blokk
16.40 Junior I. C Standard Előtánc
16.45 Junior II. C Standard Előtánc
16.55 Junior I. C Standard DÖNTŐ
17.05 Junior II. C Standard DÖNTŐ
17.15 Bemutató
17.25 Junior II. C Latin Elődöntő (2 kör, 11 pár)
17.45 Junior I. C Latin Előtánc
17.50 Junior II. C Latin DÖNTŐ
18.00 Junior I. C Latin DÖNTŐ
18.10 Eredményhirdetés


2012. március 4. vasárnap, 10 óra

I. Blokk
10.00 Bevonulás
10.10 Ifjúsági D Standard Elődöntő (1 kör, 10 pár)
10.20 Felnőtt D Standard Elődöntő (1 kör, 8 pár)
10.30 Ifjúsági D Standard DÖNTŐ
10.40 Felnőtt D Standard DÖNTŐ
10.50 Ifjúsági D Latin Elődöntő (3 kör, 19 pár)
11.15 Felnőtt D Latin Elődöntő (2 kör, 16 pár)
11.35 Ifjúsági D Latin Középdöntő (2 kör)
11.55 Felnőtt D Latin Középdöntő (2 kör)
12.15 Ifjúsági D Latin DÖNTŐ
12.25 Felnőtt D Latin DÖNTŐ
12.35 Eredményhirdetés

13.00 Parkettpróba

II. Blokk
13.30 Ifjúsági C Standard Elődöntő (2 kör, 14 pár)
13.50 Felnőtt C Standard Elődöntő (2 kör, 12 pár)
14.10 Ifjúsági C Standard Középdöntő (1 kör)
14.20 Felnőtt C Standard DÖNTŐ
14.30 Ifjúsági C Standard DÖNTŐ
14.40 Felnőtt C Latin Elődöntő (3 kör, 23 pár)
15.10 Ifjúsági C Latin Elődöntő (2 kör, 9 pár)
15.30 Felnőtt C Latin Középdöntő (2 kör)
15.50 Ifjúsági C Latin DÖNTŐ
16.00 Felnőtt C Latin DÖNTŐ
16.10 Eredményhirdetés

16.30 Parkettpróba

III. Blokk
16.50 Ifjúsági B Standard Előtánc
17.00 Felnőtt B Standard Előtánc
17.05 Ifjúsági B Standard DÖNTŐ
17.15 Felnőtt B Standard DÖNTŐ
17.25 Felnőtt A Standard Előtánc
17.35 Bemutató
17.45 Felnőtt A Standard DÖNTŐ
17.55 Ifjúsági B Latin Elődöntő (2 kör, 8 pár)
18.15 Felnőtt B Latin Elődöntő (2 kör, 11 pár)
18.35 Felnőtt A Latin Előtánc
18.40 Ifjúsági B Latin DÖNTŐ
18.50 Felnőtt B Latin DÖNTŐ
19.00 Felnőtt A Latin DÖNTŐ
19.10 Eredményhirdetés

Versenykategóriák
  HOBBY-
BRONZ
HOBBY-
EZÜST
HOBBY-
ARANY
STANDARD LATIN TÍZTÁNC
Gyerek I.       Hobby, D Hobby, D  
Gyerek II.       Hobby, D, C Hobby, D, C  
Junior I.       Hobby, D, C, B Hobby, D, C, B  
Junior II.       Hobby, D, C, B Hobby, D, C, B  
Ifjusági       Hobby, D, C, B, A Hobby, D, C, B, A  
Felnőtt       Hobby, D, C, B, A, S Hobby, D, C, B, A, S  
Senior       Hobby, D, C, Open Hobby, D, C, Open  
Forrás: MTáSZ





Megosztás:
| További megosztások


  oldal tetejére

Vissza a címoldalra
Összes versenytánc hír
 



| Tánciskola | Rólunk | On-line jelentkezés | Táncoktatás | Rendezvények | Versenytánc | Tánc világa | Kapcsolatok | Táncpartner | Elérhetőségeink |
Főtámogatónk:
pipettaszerviz.hu
Főtámogatónk:
calibration-pipette.com

© New York Tánciskola